מדיניות החזרים והחזרות

תקנון

תנאי שימוש ותקנון

 1. תנאי שימוש כלליים

אתר זה המשמש כחנות וירטואלית לתכשיטים הנו בבעלות חברת ח.י דניאל תכשיטים בע”מ ח.פ 515942498 והוא מנוהל ומופעל על ידה באופן בלעדי.משרדה הרשום של החברה הנו ברחוב ארלוזורוב 16 עפולה

טלפון:050-923-2363

החברה – דניאל תכשיטים מפעילה למעלה מ – 25 שנה עסקים לממכר תכשיטים.

השימוש באתר זה מוצע לכם כשהוא מותנה בקבלת התנאים,ההתניות וההודעות הכלולים במסמך זה כלשונם על ידכם.לכן,השימוש באתר זה ייחשב כהסכמה מצדכם לכל התנאים,ההודעות וההתניות המופיעים בהסכם זה,ולפיכך תנאי השימוש המפורטים להלן יהוו את ההסכם אשר יהיה בתוקף בעת שאתם עושים שימוש באתר הזה.אתם יכולים לעשות שימוש באתר הזה רק בתנאי שהסכמתם לכל התנאים המופיעים בו מתוך כוונה וידיעה שהם יחייבו אתכם לכל דבר ועניין.

השימוש באתר הנו מיועד לבוגרים מעל גיל 18.לפני שתעשו באתר זה כל שימוש הנכם מתבקשים לקרוא הסכם זה בקפידה,במידה ואינכם מסכימים או מעוניינים שהסכם זה יחייב אתכם,הנכם מתבקשים לעזוב את האתר כעת.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תקנון האתר מעת לעת,להוסיף עליו או לגרוע ממנו בכל עת לפי   שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במסירת הודעה מוקדמת כלשהי.האחריות הבלעדית והמלאה להכרת התנאים להלן ולשימוש באתר על פי תנאים אלו חלה בכל עת על המשתמש בלבד.

מטעמי נוחות האתר מתבטא בלשון זכר אבל כל הנאמר בו נוגע לנשים וגברים כאחד.

 1. ביצוע רכישות באתר

(א) השימוש באתר הנו אך ורק למטרות אישיות ולא מסחריות

אתר זה נועד רק לצורך רכישות לשימוש אישי בלבד,ובכלל זה לצורך הענקת מתנות ולא לרכישות בעלות אופי מסחרי.חברת גלאור תכשיטים שומרת לעצמה את הזכות שלא לכבד ו\או לבטל הזמנות ו\או רכישות אשר או על פי שיקול דעתה נעשו למטרות מסחריות ובכלל זה מכירות קמעונאיות או מכירות לצדדים שלישיים כלשהם והיא תנקוט בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותה כנגד אלה אשר יפרו את זכויותייה.

(ב) התצלומים המופיעים בעמודי המוצרים מיועדים להמחשה בלבד.אנחנו עושים את מירב המאמצים להבטיח שהצבעים ו\או העיצובים ו\או הגוונים המופיעים בתצלום שבמודעת הפריט ישקפו את אלו הקיימים בפריט אשר יסופק לכם על ידי חברתנו בפועל

(ג) זמינות המוצרים – תכשיטים שמוצעים למכירה באתר יסופקו בתנאי שהם קיימים במלאי בעת ביצוע ההזמנה .

במקרים חריגים שבהם לאחר קבלת אישור ההזמנה לא יהיה ניתן לספק את התכשיט  המוזמן, נציג דניאל תכשיטים ייצור איתך קשר ויציע לך חלופה או פתרון אחר או הצעה אחרת או ביטול ההזמנה המקורית.

חברת דניאל תכשיטים יכולה להפסיק לשווק כל פריט מהפריטים המוצעים על ידה באתר בכל עת וזמן גם מבלי לתת הודעה או התראה מראש ,ולא תהיה לכם המשתמשים באתר כל טענה ו\או דרישה ו\או תביעה בעניין זה.

(ד) “דניאל תכשיטים” שומרת לעצמה את הזכות לשנות,בכל עת,את מחירי הפריטים ו\או השירותים המוצגים באתר,גם ללא הודעה מראש.המחיר בו תחויבו הנו זה המצוין באתר במועד ביצוע הרכישה.קניה דרך האתר אפשרית בשימוש בכרטיסי אשראי מסוג ויזה,דיינרס,מאסטרקארד וישראכרט בלבד.לא ניתן לשלם באמצעות המחאות ומזומן.כמו כן לא ניתן לעשות שימוש בשוברי זיכוי שניתנו עח ידי “דניאל תכשיטים” עבור רכישות קודמות.

ביצוע הרכישה דרך האתר מותנה בקבלת אישור כנדרש מחברת האשראי.

לאחר אישור ההזמנה על ידי המשתמש באמצעות הכפתור “קנה עכשיו” תועבר ההזמנה לטיפול “דניאל תכשיטים” לשם ביצועה.

בהעדר מניעה לבצע את ההזמנה,יועבר למשתמש,בתוך 48 שעות ממועד ביצוע ההזמנה,אישור הזמנה לדואר האלקטרוני.

במידה שהפריט שהוזמן אזל מהמלאי או שחברת האשראי לא אישרה את החיוב,תישלח למשתמש הודעה מתאימה,כרטיס האשראי לא יחויב וחברתנו תהיה פטורה מאספקת המוצר שהוזמן,מבלי שתהיה למשתמש כל טענה כנגדנו בעניין זה.

 1. מדיניות מסירת ההזמנה

(א) אזורי מסירה:

פריטים שהתמורה עבורם שולמה באמצעות אתר זה יכולים להיות מסופקים בשטחי מדינת ישראל.בהזמנות ליעדים שמחוץ למדינת ישראל ייגבה עבור המשלוח לפי היעד והמחירון המעודכן שלו.

משלוחים לאיזור יו”ש ומזרח ירושלים ייקבע באופן פרטני.

(ב) אפשרויות מסירה:

איסוף עצמי – אפשר לאסוף את התכשיט\פריט שהוזמן באופן עצמאי בכתובת – ארלוזורוב 16 עפולה ליצירת קשר לתיאום מסירת ההזמנה ניתן לחייג ל 050-9232363.

יש לבחור אפשרות זו בתהליך ההזמנה באתר תחת שדה “בחר סוג משלוח”.

באמצעות שליח – המוצר יגיע לכתובת שנכתבה על ידי המזמין בטווח של בין 5 עד 14 ימי עסקים מיום קבלת אישור ההזמנה.(לא כולל שישי שבת ,ערבי חג וחג).

“דניאל תכשיטים” או נציג מטעמנו ,לא יהיו אחראים לאיחורים כאלה או אחרים במסירה של הפריט המוזמן בשל אירועים שאינם ניתנים לשליטתם,כולל נזקי טבע או מלחמות או פעולות איבה או תקלות במערכות הטלפון או תקלות במערכות המחשוב או תקלות במערכות תקשורת אחרות או כל גורם אחר הנובע מכוח עליון.

(ג) אי עמידה בלוחות זמנים

במידה והזמנתכם לא התקבלה בתוך לוחות הזמנים המפורטים לעיל,הנכם מתבקשים ליצור קשר עם מחלקת הזמנות אינטרנט שלנו בטלפון – 050-923-2363.

בדיקת הפריט\תכשיט על ידי הלקוח מיד לאחר קבלתו – הנך מתבקש לבדוק את תקינות המוצר שהוזמן עת קבלתו,במידה וישנה תקלה או בעיה או משהו שאינו לשביעות רצונך הנך מתבקש לדווח על כך בהקדם לצוות החנות.

 1. אחריות על תכשיטים

על כל תכשיט זהב ו\או משובץ זרקונים ו\או יהלומים תינתן תעודת אחריות מלאה לכל החיים לניקיון התכשיט ושיבוץ חוזר לזרקונים ו\או ליהלומים שנפלו(ונמצאים ברשות הלקוח).

“דניאל תכשיטים” עובדת תחת פיקוח של מכון התקנים הישראלי ולכן מעניקה ללקוחותיה אחריות מלאה לכל החיים לגבי מידות הטוהר של הזהב.

אחריות על שיבוץ זרקונים או יהלומים(עד גודל של 0.02 נקודות) תינתן בחינם למשך 12 חודשים מרגע הקנייה.

אין אחריות על שברים או קרעים שנגרמו כתוצאה משימוש לא סביר במוצר.

כשאנחנו אומרים אחריות אנחנו מתכוונים לתיקון מידה עד לשביעות רצון הלקוח,יהלום שנפל וצריך לשבצו מחדש.( על יהלום שנפל ונעלם וגודלו מעל 0.02 יהיה חיוב סימלי).נקניון התכשיט וכל בלאי לא סביר של התכשיט.

למען הסר כל ספק,הפעלת האחריות תיעשה אך ורק על פי התנאים שקבעה “גלאור תכשיטים”בתעודת האחריות שהנפיקה ונשלחת ללקוח עם כל רכישה,ולא תהיה לקונה כל טענה בעניין זה.

 1. ביטול רכישה

לתשומת לבך,האמור בסעיף זה חל אך ורק לגבי רכישת פריטים דרך האתר(ביצוע הזמנה ותשלום דרך האתר).

ניתן לבטל רכישה שבוצעה דרך האתר בהתאם להוראת סעיף 14ג לחוק הגנת הצרכן תשמ”א 1981 כמפורט להלן:

מיום ביצוע ההזמנה ועד 14 ימים מיום קבלת הפריט המוזמן.

לתשומת ליבך,לא ניתן לבטל רכישה של פריטים שיוצרו ו\או הוזמנו במיוחד עבור דרישות הקונה,ובכלל זה בהתאם למידותיו,(טווח המידות שניתנות לביטול הינם ממידה 53 ועד מידה 57)ובכלל זה כל חריטה בהתאמה אישית על גבי המוצר שנעשתה בעבור הלקוח.

לא ניתן לבטל רכישה של פריטים שנפגמו בכל דרך ו\או שנעשה בהם שימוש כלשהו.

ביטול הרכישה ייעשה בכתב בלבד, באמצעות משלוח דוא”ל לכתובת daniel003030@gmail.com

במקרה של ביטול עסקה שנעשתה דרך האתר,כאמור,שלא עקב פגם בפריט המוזמן ו\או אי התאמה יחולו ההוראות הבאות:

“דניאל תכשיטים” תחזיר לקונה בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול אצלה,את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הקונה,תבטל את חיובו של הקונה עקב העסקה ותמסור לו עותק מהודעת ביטול החיוב,ולא יגבה מהקונה סכום כלשהו פרט לדמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הפריט שהוזמן או 100 ₪ – לפי הנמוך מביניהם.

כמו כן ההחזר הכספי לא כולל את דמי המשלוח(לקוח המבקש לבטל עסקה ועומד בתנאים שמאפשרים ביטול יישא בהוצאות המשלוח במידה והגיע אליו המוצר על ידי שליח)

במידה שהקונה כבר קיבל לידיו את הפריט שהזמין,על אחריותו הבלעדית להחזיר את המוצר לסניף הראשי של דניאל תכשיטים בכתובת ארלוזורוב 16 עפולה.

הפריט יוחזר באריזתו המקורית ,שלם,ללא פגיעה,ו\או נזק ו\או פגם ו\או קלקול מכל מין וסוג שהוא.

במידה שהקונה קיבל לידיו את הפריט שהוזמן ויש פגם בפריט או אי התאמה או אי הספקה במועד ו\או עקב הפרה אחרת של התקנון בידי “דניאל תכשיטים” הוא יוכל להחזיר את הפריט הפגום בדואר או למסור את הפריט בסניף דניאל תכשיטים בארלוזורוב 16 עפולה.

מודגש כי חברתנו לא תשיב לקונה כספים כלשהם ששולמו על ידו ולא תבטל את חיובו בטרם יושב לרשותה הפריט שהקונה מבקש לבטל את רכישתו.

“דניאל תכשיטים” רשאית לבטל עסקה ולהשיב ללקוח את כספו במקרה בו נפלה טעות קולמוס,בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.

 1. מדיניות החלפה

לא תינתן אפשרות להחלפה\החזרה של מוצרים שנרכשו דרך האתר,שלא עקב פגם,למעט במקרים שנקבעו בחוק כמפורט בסעיף 5 לתקנון זה.

 1. זכויות קניין רוחני

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני הקשורות באתר,ובכלל זה תוכנו של האתר,שמו,עיצובו,סימני המסחר וסימני השירות המופיעים בו,עיצובי התכשיטים והתמונות שלהם כפי שמוצגות באתר וכל זכויות היוצרים,המדגמים והפטנטים המופיעים בו,הינם של חברת”דניאל תכשיטים” בלבד!והם מוגנים על פי דין.אין להעתיק,להפיץ,להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ”ל בלא קבלת הסכמתה של חברתנו,בכתב ומראש.

“דניאל תכשיטים”מאמינה בהגנה על זכויות קניין רוחני ותומכת בכל המאמצים להגנה על זכויות צדדים שלישיים., לפיכך, במידה והנכם מאמינים כי זכותו של צד ג’ כלשהו נפגעת כתוצאה מכתב, דמות או עבודה המוצגים באתר זה, הנכם מתבקשים להודיענו על כך בפקס 08-……………..

תוך השארת פרטיכם על מנת שניתן יהיה ליצור עמכם קשר. הסרת כל חומר שהוא מן האתר, כתוצאה מפניית מאן דהוא, תיחשב כהפגנת רצון החברה לפתור סוגיות מחוץ לכותלי בית המשפט ולפנים משורת הדין ולא תיחשב, בשום פנים ואופן, כהכרה בכך שזכות צד ג’ כלשהי נפגעה.

השם “דניאל תכשיטים” הוא קניינה של חברתנו בלבד,ואין לעשות בו כל שימוש מבלי לקבל את הסכמתנו מראש ובכתב.

 1. פרטיות

“דניאל תכשיטים” מתחייבת שלא לעשות שימוש בפרטי המשתמשים הרשומים באתר אלא לצורך ביצוע העסקאות,כאמור בתקנון זה,ולשם הפצת חומר שיווקיו\או פרסומי של החברה.

מוסכם בזאת,כי אין באמור כדי להגביל את “דניאל תכשיטים” ו\או מי מטעמה מלעשות שימוש במידע לא מזהה,שאינו נוגע למשתמש ספציפי כלשהו(למשל : מספר המשתמשים באתר,התפלגותם וכדומה) ושימוש זה יהיה מותר וייעשה על ידי חברתנו או מי מטעמנו על פי שיקול דעתנו הבלעדי.

 1. סודיות המידע

“דניאל תכשיטים” עושה כמיטב יכולתה כדי להגן על שלמות המידע המתקבל באתר זה ושמירתו בסודיות.איסוף המידע ושמירתו נעשים בסביבה מאובטחת ומשרתים את המטרה היחידה של זיהוי הלקוח בעת ביצוע הרכישה או במהלך ביקור באתר.

חברתנו עושה שימוש במספר כרטיס האשראי שלכם רק במהלך ביצוע רכישתכם הנוכחית.מיד בסיום כל עסקב ולאחר קבלת אישור חברת האשראי לביצוע העסקה,יושמדו פרטי כרטיס האשראי שלך באופן אוטומטי.

 

 1. רישום וביטול הרישום

חלק מן השירותים באתר מצריכים הרשמה.במסגרת ההרשמה תידרשו למסור מידע אישי,בעצם מסירת פרטייך לצורך הרשמה לדיוור או ביצוע רכישה באתר,הנך מביע את הסכמתך לקבלת פרסומות ישירות לדוא”ל שלך ו\או לכתובת מגוריך ו\או ישירות למכשיר הטלפון הנייד שברשותך,והכל בהתאם לפרטים שנמסרו על ידך באתר,ולא תהיה לך כל טענה כנגד חברתנו ו\או מי מטעמה בעניין זה.

בנוסף,החברה מבצעת שימוש בהצגת מודעות לפי זיהוי כתובות דוא”ל של לקוחות שהתעניינו בשירותי החברה בעבר.

אם אינכם מעוניינים לקבל דיוורים מן הסוגים הנ”ל,גשו ל “צור קשר” והשאירו שם את בקשתכם,או לחילופין,הודיעו לנו בטלפון 050-923-2363 על רצונכם להימחק מרשימת הדיוור.

 1. הגבלת האחריות

השימוש באתר נעשה על אחריות המשתמש בלבד.מובהר בזאת,כי “דניאל תכשיטים” ו\או מי מטעמה לא יהיו אחראים בשום אופן לכל נזק ישיר,עקיף או מיוחד,שיגרם למשתמש ו\או למזמין ו\או לצד שלישי,כתוצאה משימוש באתר.

חברתנו ו\או מי מטעמה לא ישאוו בכל אחריות לכל נזק שייגרם לפריטים שנרכשו עקב שימוש שייעשה על ידי המזמין שלא בהתאם להוראות היצרן.

 

 1. שינויים

“דניאל תכשיטים” שומרת על זכותה להכניס,בכל עת ואף ללא הודעה מוקדמת,שינויים בתנאים,בהתניות ובהודעות החלים על השימוש באתר אינטרנט זה.הנכם מתחייבים כי השנויים הנ”ל יחולו עליכם והם יחייבו אתכם,מיד עם הכנסתם.אנו ממליצים לכם לקרוא את הגרסה המעודכנת של תנאי השימוש האתר זה.

יובהר בזאת,כי בכל מקרה של סתירה ו\או שוני בין הוראות תקנון זה לבין כל פרסום אחר,יגברו הוראות תקנון זה.

 1. סיום ההסכם

חברת “דניאל תכשיטים” שומרת על זכותה הבלעדית לסרב להעניק גישה לאתר זה,או לכל חלק ממנו,לכל משתמש,ובכלל זה לכם,לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא הודעה מוקדמת.כמו כן,“דניאל תכשיטים” תהיה רשאית להפסיק את ההתקשרות עמכם,על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא מתן הודעה מוקדמת.עם סיום ההתקשרות ו\או ביטולה,הנכם נדרשים לחדול מיד מעשיית שימוש באתר זה.בנוסף,תהיה רשאית חברתנו על פי שיקול דעתה הבלעדי,לחדול מאספקת שירותים לאתר זה ו\או לחדול מהפעלת אתר זה,כולו או חלקו.

 

 1. איסור על שימוש בלתי חוקי באתר

אין לעשות באתר זה שום שימוש לשום מטרה בלתי חוקית,ולשום מטרה אסורה על פי התנאים,התניות וההודעות הכלולות במסמך זה.לפיכך חל איסור מוחלט להשתמש באתר זה בכל דרך אשר עשויה להזיק,לנטרל,לגרום לעומס יתר או לשנות את האתר,להתערב בתכניו או בהנאה או בשימוש של כל גורם אחר באתר.חל איסור על קבלת גישה בלתי מורשית לאתר,לחשבונות,מערכות מחשב או לרשתות אחרות הקשורות לאתר,באמצעות HACKING,“כריית” סיסמאות או בכל דרך אחרת.

באופן מפורש חל איסור על איסוף מכל סוג של התמונות והפרטים המוזנים באתר על מנת לעשות בהם שימוש מסחרי או שימוש אחר.כמן כן,חל איסור מוחלט לעשות שימוש באתר זה כקישור לאתרים ו\או באתרים אחרים והחברה שומרת לעצמה את הזכות לפעול בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותה על מנת להביא להפסקה מיידית של פעילות אסורה,כאמור לעיל.

 1. דין ושיפוט

הסכם זה מוסדר על פי חוקי מדינת ישראל בלבד.הנכם מסכימים בזה כי בכל מחלוקת הנובעת מהשימוש באתר זה או הקשורה בו תחול סמכות השיפוט של בתי המשפט במחוז תל-אביב-יפו,ושם יהיה מקום השיפוט בלבד.

Shopping Cart